2024-07-14 20:13:23
Navigacija
ŽEMĖLAPIAI

Rekomenduojame susipažinti

Rekomenduojame susipažinti

Rekomenduojame susipažinti

Rekomenduojame susipažinti

2012 11 16

Iš pirmo žvilgsnio svetainės pirmasis puslapis varo (veda) į neviltį - kintantis startinio puslapio turinys ir dydis - atrodytų "nelimpa" mokslinei svetainei (atrodytų, jog ji turėtų būti paprasta, suprantamuma, aiški), tačiau ilgiau pasėdėjus, turinys "susidėliojo į vietas" (padėjo kairysis statinis meniu). Tačiau nejučia pradėjau ieškoti mygtuko NEĮGALIEMS (neradau). Pagalvojau, jog toks sprendimas visai tinkamas sudarant nepastovumo įspūdį :)

Straipsnių (ypač iš kitų šaltinių) publikavimas (kaip faktai) svetainėje yra gerai - kaip ir viskas vienoje vietoje, nereikia ieškoti kitur, tačiau kur iliustacijos (iš pirminių straipsnių)?...

Geras ir įdomus faktas: http://www.ldkistorija.lt/#svedu-kariniai-lietuvos-vietoviu-zemelapiai-idomioji-istorijos-aritmetika_fact_512 . Tačiau daug įdomiau pirminė medžiaga -  Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorinės vėliavos ir žemėlapiai. UNESCO Pasaulinio paveldo komiteto 30-osios sesijos tarptautinės parodos katalogas. TDM, Vilnius 2006.

Kažkaip paieška svetainėje šio fakto neranda (arba nemoku ieškoti), iš startinio puslapio surasti šį faktą reikia laimingo atsitiktinumo... arba pasiekti per meniu kairėje.

Beje, būtų tikslinga kiekvieną žemėlapį (atlasą) detaliai aprašyti. Suprantu, jog turėti kartografą (istoriką) savo darbuotojų tarpe sunku. Bet pabandyti galima :)

Studijuojame. Ir ačiū už pilno formato (dydžio) atlasus.

Ir statinė nuoroda tiek kas nesuras atlasų: http://www.ldkistorija.lt/index.php/lelevelio-atlasai/j-lelevelio-atlasu-kolekcija/86

Ir dar reikėtų bent jau EN ir RU (geriau ir DE, ESP) versijų - pristatykime savo kultūrą.

(vienareikšmiai į bookmarks)

Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Kalbos, Languages, Языки
Man patinka maps4u.lt
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Google reklama

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Užkrauta per 0.04 sekundes 7,685,596 unikalūs lankytojai