2024-07-18 13:28:55
Navigacija
ŽEMĖLAPIAI

Rekomenduojame susipažinti

Rekomenduojame susipažinti

Rekomenduojame susipažinti

Rekomenduojame susipažinti

APIE
„Žemėlapiai žmogui visais laikais buvo parankinė priemonė jo praktinėje veikloje“...
A.Samas „Žemėlapiai ir jų kūrėjai“.
Nebūsiu novatorius, papildydamas šiuos žodžius dar keletu minčių. Visų pirma, kartografavimo raida kaip niekas kitas vaizdžiai atspindi ir mūsų etninių žemių istorijos raidą. Ne visuose istorijos tarpsniuose buvo galima laisvai prisiliesti prie žemėlapių, gal dėl to kyla dar didesnis noras atsiduoti kartografijos tyrinėjimo „Passion“-aistrai.
Palaipsniui atsiranda vis daugiau literatūros, internetinių šaltinių apie kartografiją. Manau, visa tai vis plačiau ir giliau leidžia susipažinti su pasaulio, Europos ir žinoma Lietuvos kartografavimo raida.
Tikiuosi ir šis internetinis projektas leis plačiau ir arčiau pažvelgti į žemėlapių pasaulį...

***
Visa tai, ką surasite šiame projekte, galite nemokamai ir neatlygintinai naudoti savo projektuose, mokslinėse ir švietėjiškose publikacijose. Nuoroda į šaltinį pageidautina.
Projekto autoriai stengiasi ir ateistyje stengsis, jog puslapyje pateikiama medžiaga nenusižengtų Autorinių teisių ir kitiems įstatymams. Ir vis tik, jeigu taip atsitiktų, jog kas nors pareikš pagrįstas pretenzijas, medžiaga bus nedelsiant iš projekto pašalinta.
Projekto autoriai neatsako už pasekmes, kurios gali iškilti naudojantis projekto medžiaga. Projekto autoriai neatsako ir už kartografinėje medžiagoje atvaizduojamos medžiagos tikrumą.
***
Šiame projekte publikuojama ir talpinama asmeninės elektroninės žemėlapių kolekcijos medžiaga. Kolekcijos pagrindas - skaitmenizuotos privačių asmenų, institucijų žemėlapių kolekcijos, interneto platybėse surinkta ir susisteminta medžiaga.
Projekto tikslai - supažindinti (ir susipažinti) su istorine kartografija, papildyti ir praturtinti asmeninę (ir gerbiamų naršytojų) žemėlapių kolekciją, pagal galimybes pateikti susipažinimui ir vartojimui senuosius žemėlapius...

Kalbos, Languages, Языки
Man patinka maps4u.lt
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Google reklama

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Užkrauta per 0.03 sekundes 7,690,870 unikalūs lankytojai