Graužių kaimą prisiminus
Parašė admin· 2015-12-26 15:10:54
Graužiai Kitų Tarpukario Lietuvos žemėlapių skyrelyje tęsiame žemės parceliacijos (dalijimo) paliestų dvarų, palivarkų ir kaimų istorijas. Šį kartą Graužų palivarko ir iš jo tapusio Graužų (vėliau pervardinto į Graužius) kaimo Kėdainių rajone, Gudžiūnų seniūnijoje istorija.

Išplėstos Naujienos
Kitų Tarpukario Lietuvos žemėlapių skyrelyje tęsiame žemės parceliacijos (dalijimo) paliestų dvarų, palivarkų ir kaimų istorijas. Šį kartą Graužų palivarko ir iš tapusio Graužų (vėliau pervardinto į Graužius) kaimo Kėdainių rajone, Gudžiūnų seniūnijoje istorija. Jeigu turite artimųjų, senelių, prosenelių, kilusių iš šio kaimo, parašykite. Bus malonu pasidalinti pastebėjimais ir atradimais. info@maps4u.lt
Žemės savininkai buvo: Jonas Giedraitis, Povilas Šlinkšis, Kazys Žurauskas, Adolfas Daukša, Valerijonas Kanaporis, Antanas Žurauskas, Juozas Radzevičius, Adomas Samarakas, Povilas Stančius, Kostas Juknevičius, Petras Ščerbauskas, Kazys Rumavičius, Joana Pletkuvienė, Matas Kutkus (Kostkevičius), Adomas Kutkus (Kostkevičius), Jonas Tvarijonas, Felicijonas Daugvila.