2020-10-22 15:09:40
Navigacija
ŽEMĖLAPIAI

Rekomenduojame susipažinti

Rekomenduojame susipažinti

Rekomenduojame susipažinti

Rekomenduojame susipažinti

Devynduonių kaimo istoriją prisilietus
Kadangi Devynduonių kaimas minimas jau XVI a., pilną kaimo istoriją aprašyti neturime galimybės (gal kada nors). Kaimas bus matęs ir Švedų karus, LDK didybę (buvęs karališkuoju kaimu) ir nuosmūkį, Napoleono žygius, carinės Rusijos priespaudą, 1863 m. sukilimą, spaudos draudimą ir gavimą, Pasaulinius karus. Tūkstančių kaimo gyventojų gyvenimo istorijos tikriausiai labiausiai ir geriausiai atspindėtų ir kaimo istoriją.
Būtų nepaprastai įdomu susipažinti su Surviliškio parapijos parapijiečių sąrašais (XIX a, XX a.). 1925 m. žemės sąvininkų (tup pačiu ir šeimų) sąrašas pateiktas Kitų Tarpukario Lietuvos žemėlapių skyriuje.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Kalbos, Languages, Языки
Man patinka maps4u.lt
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Google reklama

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Užkrauta per 0.00 sekundes 6,337,575 unikalūs lankytojai
NUTRILITEā„¢ maisto papildai ir vitaminaiSvorio metimas - bodykey by NUTRILITEā„¢AMWAY HOME valymo priemonÄ—sMaistas ir gÄ—rimaiAMWAY HOME indų plovimo priemonÄ—sAMWAY HOME skalbimo priemonÄ—sDozatoriai ir aplikatoriaiGLISTERā„¢ burnos priežiÅ«raBODY SERIESā„¢ linija ir kitos kÅ«no priežiÅ«ros priemonÄ—sVyrų odos priežiÅ«ros priemonÄ—sSATINIQUEā„¢ plaukų priežiÅ«rabeautycycleā„¢ kosmetikaARTISTRYā„¢ odos priežiÅ«raARTISTRYā„¢ dekoratyvinÄ— kosmetikaKvepalaieSpringā„¢ vandens valymo sistemaVirtuvÄ—s reikmenysAutomobilių priežiÅ«ra